O NÁS

Pro mnohé je právo neznámou oblastí představující především překážky a komplikace k uskutečnění jejich snů, zájmů nebo naopak k jejich obraně. Pro nás je právo nástrojem, který nám umožní vaše zájmy efektivně realizovat a účinně je bránit.

Advokátní kancelář JUDr. Vladimíra Medka vykonává advokacii od roku 2002 a patří mezi zavedené Frýdecko - Místecké advokátní kanceláře s působností po celé České republice, přičemž poskytuje právní služby ve všech hlavních oblastech práva. Náš pracovní tým zajišťuje komplexní právní servis jak obchodním společnostem, tak i jednotlivcům jak v základních oborech práva občanského, rodinného, trestního a obchodního, tak i v oblastech úzce odborných.

Naším prvořadým úkolem a stěžejním zájmem je zajištění vždy jen těch nejlepších služeb klientům, výlučně dle jejich pokynů a v jejich zájmu a potřeb.

 

Advokát
JUDr. Vladimír Medek

Evidenční číslo ČAK: 09916
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vystudoval Právnickou fakultu Karlovy univerzity v Praze v roce 1983. Působil dlouhodobě jako podnikový právník, kde získal cenné zkušenosti především v oblasti obchodního a pracovního práva. Vykonával rovněž praxi konkurzního správce, dále působil na manažerských pozicích v bankovním sektoru. Od roku 2003 je samostatným advokátem. Zaměřuje se zejména na problematiku občanského, rodinného, trestního a směnečného a šekového práva.

 

Spolupracující advokát
Mgr. Jan Medek

Evidenční číslo ČAK: 17054
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně v roce 2012. Během studií vykonával praxi advokátního praktikanta u JUDr. Pavla Fojty. Dlouhodobě spolupracuje s advokátní kanceláří JUDr. Vladimíra Medka, dříve jako koncipient, nyní jako trvale spolupracující advokát. Zaměřuje se především na občanskoprávní, rodinněprávní a trestní agendu. Rovněž se na něj můžete obrátit ve věcech korporátního práva, pracovního práva a vymáhání pohledávek. Své znalosti a dovednosti uplatňuje i v právu IT a odborně málo známé oblasti hazardních her.

 

Asistentka
Irena Václavková

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Externě zajišťuje provozní a účetní záležitosti kanceláře, administrativní činnost, úvodní a organizační komunikaci s klienty.